O nas

Produkujemy wysokiej jakości wyroby z wysokogatunkowych tkanin adamaszkowych z egipskiej bawełny.

PPHU ROBIMAX koncentruje się na produkcji bielizny stołowej, pościelowej oraz łazienkowej spełniających wysokie wymogi hotelarzy oraz restauratorów. Należy do czołowych producentów luksusowej bielizny stołowej i pościelowej w Europie.
Produkty PPHU ROBIMAX są w 90 % przeznaczone na rynek hotelarski i gastronomiczny z uwagi na specjalną konstrukcje tkanin oraz wykończenie wyrobów gotowych, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością.

Nasza historia

Od 1999 r. dzięki dużemu doświadczeniu jest wyspecjalizowanym dostawcą dla branży hotelarskiej i jako Centrum Zaopatrzenia Rynku Hotelarskiego i Gastronomicznego stara się sprostać najbardziej wyszukanym wymaganiom lokali gastronomicznych i hoteli.

Luksusowa bielizna stołowa, pościelowa i łazienkowa firmy ROBIMAX pomaga stworzyć klimat luksusu w najlepszych hotelach oraz lokalach gastronomicznych. Ceniona jest również przez służbę zdrowia, pensjonaty, a także indywidualne gospodarstwa domowe.

Robimy Wyjątkowe Wnętrza

Specjalizujemy się w wieloletnim, precyzyjnym szyciu szerokiego wachlarzu produkowanych przez nas wyrobów bielizny pościelowej, stołowej i łazienkowej, który skierowany jest głównie dla hoteli, SPA, restauracji, sal bankietowych, pensjonatów, klinik i szpitali.

SPA

Hotele

Restauracje

U nas tylko Najlepsze

Najlepsi projektanci nadają produktom ROBIMAX wysoki poziom za estetykę, która odpowiada aktualnym światowym trendom.

Produktów

Klientów

Profesjonalna pościel hotelowa

Produkujemy typową, klasyczną pościel hotelową jak i zarówno ekskluzywną adamaszkową pościel szytą na specjalne zamówienia wg potrzeb klienta. Bardzo duży wybór tkanin adamaszkowych ze wzornictwem w prążki, motywami roślinnymi, geometrycznymi oraz całkiem gładkie. Tkaniny są tkane z długich przędz czesanych oraz podwójnie skręcanych wyprodukowane ze 100% selekcjonowanej egipskiej bawełny. Głównie stawiamy na profesjonalizm, ekskluzywność i luksus, które odzwierciedlają się 20-letnim doświadczeniem w branży zaopatrzenia hotelarskiego, a które sprawdza się w późniejszym długoletnim użytkowaniu naszych produktów przez naszych klientów. Pościel jak i zarówno ręczniki, szlafroki i obrusy przez nas produkowane są niezwykle trwałe, długo zachowują swój naturalny połysk i co najważniejsze nie szarzeją i nie żółkną. Bielizna pościelowa, stołowa i łazienkowa przez nas produkowana jest głównie przeznaczona dla użytku hotelarskiego spełniająca najwyższe wymogi.