MATERIAŁY POD SUBLIMACJĘ

SUBLIMACJA

Materiały do transferowego nadruku sublimacyjnego

Oferujemy produkty do bezpośredniego nadruku metodą transferowego druku sublimacyjnego. Można zakupić produkty i własnoręcznie wykonać nadruk na gotowych wyrobach. Może to być świetna forma reklamy firmy, dzięki czemu nazwa firmy dobrze się kojarzy. Nadruki można przenosić wszystkie materiały 100% PES, tj. proporczyki klubowe, flagietki gabinetowe, podkładki pod kubki ze specjalną powłoką antypoślizgową. Produkty te mogą być dobrym nośnikiem informacji na temat Państwa firmy. Ponadto na produkty można nanieść zdjęcia swoje, ukochanej osoby lub z wakacji, przypominające przyjemne chwile. Również może to być forma super prezentu niezobowiązującego.

ANTYPOŚLIZGOWE PODKŁADKI POD KUBKI do transferowego nadruku sublimacyjnego

Antypoślizgowe podkładki pod kubki pod nadruk sublimacyjny produkujemy najczęściej w standardowym rozmiarze Ø 14,5 cm.

Podkładki, które są produkowane pod indywidualny nadruk sublimacyjny są wykonane z 3 warstw specjalnych materiałów;

– pierwsza warsrtwa, to gładka, biała tkanina 100% PES przystosowa do nadruku sublimacyjnego. Możliwe jest też zastosowanie tkaniny z powłoka teflonową.

– druga warstwa, to specjalny moltonowy podkład;

– trzecia warstwa, to antypoślizgowy poliuretan.

Brzegi obszyte są lamówką atłasową 100% PES. Lamówka może być biała jak i zarówno kolorowa.

Podkładki można normalnie prać w pralkach automatycznych, są wielokrotnego użycia.

Profesjonalna pościel hotelowa

Produkujemy typową, klasyczną pościel hotelową jak i zarówno ekskluzywną adamaszkową pościel szytą na specjalne zamówienia wg potrzeb klienta. Bardzo duży wybór tkanin adamaszkowych ze wzornictwem w prążki, motywami roślinnymi, geometrycznymi oraz całkiem gładkie. Tkaniny są tkane z długich przędz czesanych oraz podwójnie skręcanych wyprodukowane ze 100% selekcjonowanej egipskiej bawełny. Głównie stawiamy na profesjonalizm, ekskluzywność i luksus, które odzwierciedlają się 20-letnim doświadczeniem w branży zaopatrzenia hotelarskiego, a które sprawdza się w późniejszym długoletnim użytkowaniu naszych produktów przez naszych klientów. Pościel jak i zarówno ręczniki, szlafroki i obrusy przez nas produkowane są niezwykle trwałe, długo zachowują swój naturalny połysk i co najważniejsze nie szarzeją i nie żółkną. Bielizna pościelowa, stołowa i łazienkowa przez nas produkowana jest głównie przeznaczona dla użytku hotelarskiego spełniająca najwyższe wymogi.