POKROWCE NA KRZESŁA WESELNE

Szeroka oferta pokrowców na krzesła

Produkujemy pokrowce weselne okolicznościowe i dekoracyjne na wszystkie rodzaje krzeseł na indywidualne zamówienia wg. przesłanego krzesła na wzór.

Uniwersalne pokrowce na krzesła

Uniwersalne pokrowce na krzesła komunijne posiadają naszytą metalizowaną taśmę w kolorze złotym, atłasową szarfę w kolorze złotym oraz wykończenie atłasową lamówką w kolorze złotym.

Uniwersalne pokrowce jak i bieliznę stołową produkujemy z tkanin gładkich, matowych oraz z tkanin atłasowych z połyskiem. Pokrowce na krzesła są wykańczane na kilka sposobów; są bogato zdobione pozłacanymi lub posrebrzanymi elementami, taśmami i złotą lamówką, które nadają produktom nieco elegancji, a także bez zdobienia, które nadają charakter powagi i skromności. Dzięki tego typu działaniom nasze produkty uznajemy za kolekcję Professional.

Produkujemy pokrowce, które wykonywane są w kilku różnych wariantach stylistycznych tak aby każdy z klientów mógł dostosować je pod swój gust. Warto nadmienić, że decydując się na nasze usługi otrzymujemy najwyższej jakości pokrowce, które skrojone są na wymiar danych krzeseł (oprócz oczywiście tych, które są szyte z myślą na cateringi jako uniwersalne na różnego typu krzeseł).

Okolicznościowe pokrowce na krzesła

Wystrój sali weselnej jest niezwykle ważny choćby ze względu na to aby zapewnić jak najlepsze doznania wizualne dla gości jak i pary młodej. Pamiętajmy, że taki dzień zdarza się raz w życiu i należy zadbać o odpowiednią „oprawę graficzną” sali weselnej.

Oferujemy Państwu przede wszystkim pokrowce na krzesła weselne, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Dostosujemy materiał na wszystkie rodzaje krzeseł zgodnie z preferencjami klienta. Posiadamy w ofercie uniwersalne pokrowce na krzesła weselne, które mogą być wykorzystywane także podczas innych imprez okolicznościowych np. chrztu, bierzmowania czy komunii.

W ofercie Robimax dostaną Państwo najwyższej jakości pokrowce na krzesła weselne, komunijne oraz – w zależności od potrzeb – pokrowce dopasowane do każdej okazji. Do pokrowcóe można wybrać różnorodne wstążki i kokardy ozdobne, które również mamy w ofercie. Jesteśmy producentem najwyższej klasy, eleganckiej i atrakcyjnej wizualnie bielizny stołowej. Dzięki różnorodności naszej oferty, mają Państwo możliwość wyboru obrusów różnego rodzaju. W naszej ofercie posiadamy:

Posiadamy także najwyższej jakości wyciszacze – czyli podkłady moltonowe pod obrusy, uniwersalne i metalowe klipsy do skertingów oraz falbany do obrusów