Bawełniane białe szlafroki hotelowe frotte i wafel od producenta

Profesjonalne szlafroki hotelowe z bawełny i frotte

Od wielu lat produkujemy profesjonalne szlafroki hotelowe, które charakteryzują się od innych nieprawdopodobną wytrzymałością, zróżnicowanym wzornictwem, typami modeli oraz oryginalnością. Ponadto nasze szlafroki po wielokrotnym praniu nie szarzeją i nie żółkną. Zachowują pierwotną barwę oraz kształt.

Nasze produkty frotowe, tj. szlafroki i ręczniki nie tylko mają zastosowanie w hotelarstwie, ale także w SPA, gabinetach kosmetycznych, sanatoriach jak i zarówno coraz częściej są nabywane przez klientów indywidualnych. Szlafroki szyjemy w rozmiarach:
S, M, L, XL

Szlafrok hotelowy PATRIK ***

Tradycyjne szlafroki w stylu kimona

art. Elmar 350 g/m², 100% BAW.
art. Lota 350 g/m², 90% BAW. / 10% PES
kol. 0100 biały
rozmiar: S, M, L, XL, XXL

Szlafrok hotelowy PATRIK LD 15

art. Rumba – 210
210 g/m², 90 % BAWEŁNA
rozmiar. S, M, L, XL, XXL
des./kol. 001/0100

Szlafrok hotelowy PATRIK LD

bez wypustki
art. Rumba – 210
210 g/m², 90 % BAWEŁNA
rozmiar. S, M, L, XL, XXL
des./kol. 001/0100

Szlafrok hotelowy ROMMY ***** ****

Ekskluzywne szlafroki hotelowe z szalowym kołnierzem

art. Narvik 420 g/m², 100% BAW.
kol. 0100 biały
rozmiar: S, M, L, XL, XXL

Jeśli jesteś typem podróżnika, który od razu w hotelu zagląda do szafy i po zameldowaniu się w pokoju hotelowym zakłada szlafrok, to prawdopodobnie nasze szlafroki przypadkną Ci do gustu. Znalezienie idealnego szlafroka do odpoczynku w domu lub narzucenia go po prysznicu nie jest jednak łatwym zadaniem, szczególnie biorąc pod uwagę, że nie wszystkie szaty są sobie równe.

Niektóre szlafroki hotelowe nadają się do letnich lub cieplejszych miesięcy, podczas gdy inne świetnie nadają się do utrzymania ciepła i przytulności w zimie; to kwestia, czy wolisz coś długiego czy krótkiego, pluszowego czy waflowego.

PANTOFLE HOTELOWE

Frotowe papucie z gumową podeszwą

kol. 0100 biały
rozmiar: 41 – 42

OPASKI NA CZOŁO

Klasyczne, lekkie opaski z frotte lub wafla (art. (Rumba)

art. Rumba (na zdjęciu)
100% BAW
200 g/m²
des. 001/kol. 0100 biały

TURBANY

Turbany szybko i naturalnie wysuszy wilgotne włosy, utrzymuje ciepło.

art. Elmar
350 g/m²
100% BAW.
kol. 0100 biały
rozmiar: 25 × 70 cm.

Wysoka jakość materiałów wykorzystywanych w hotelach przekłada się przede wszystkim na dobrą opinię wśród klientów. Wiąże się to ściśle z napływem nowych klientów obiektu ze względu na polepszający się stale wizerunek. Produkujemy szlafroki hotelowe oraz bieliznę łazienkową z najwyższej jakości materiałów oraz dbamy nawet o najmniejsze szczegóły.

Szlafroki dla branży hotelarskiej

Warto pamiętać, że jedną z najważniejszych ról odgrywa materiał, z których wykonana jest bielizna łazienkowa – czyli szlafroki hotelowe, ręczniki i dywaniki hotelowe czy nawet hotelowe opaski biodrowe dla Wellness i SPA. Stworzyliśmy specjalną kolekcję Professional, która jest całkiem odrębną produkcją przeznaczoną głównie dla hotelarzy. Zdecydowanie hotele, które stawiają na jakość wykonania ręczników i szlafroków hotelowych spotykają się z pozytywną opinią korzystających klientów. Dzięki wygodnym i przyjaznym dla ciała szlafrokom hotelowym mamy możliwość poczucia się jak w domu.

Nieuczulająca bielizna łazienkowa

Bielizna łazienkowa, którą produkujemy dla obiektów hotelowych wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, które nie uczulają. Są antyalergiczne, co świadczy o jakości oferowanych usług. Możemy śmiało stwierdzić, że produkty, które ściśle stykają się z klientem traktujemy z jak największą starannością i były antyalergiczne oraz trwałe. Warto wspomnieć, że tego typu produkty wysokiej jakości powinny być przyjęte ogólnie w większości obiektów hotelowych. Pamiętajmy więc, że nie należy się bać korzystać z naszych ręczników i szlafroków hotelowych – czyli bielizny łazienkowej, ponieważ jest ona wykonywana oraz pielęgnowana pod nadzorem profesjonalistów.

Zapraszamy do pełnego zapoznania się z ofertą Robimax. Produkujemy tekstylia dla branży hotelarskiej i gastronomicznej, a w skład naszych produktów wchodzą także ręczniki plażowe, ręczniki z nadrukiem oraz akcesoria do sauny. W naszym asortymencie znajdą Państwo również bieliznę pościelową i stołową.