SERWETKI PAPIEROWE Z NADRUKIEM I LOGO – PRODUCENT

Składanie serwetek papierowych z nadrukiem

1/4 Fold

1/8 NowaFold

1/8 Pocket Cutlery Fold

1/8 Bookfold

G-Fold Compact

Serwetki z logo producent

Jako producent luksusowych produktów hotelowych stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania oraz materiały najwyższego sortu do ich produkcji. Produkując wiele produktów należących do kategorii konfekcji stołowej i pościelowej warto pamiętać, że oferujemy także serwetki i rozetki papierowe z nadrukiem oraz bez nadruku. Produkujemy serwetki papierowe i rozetki pod kawę i drinki.

Jesteśmy producentem serwetek papierowych z logo klienta lub z wybranym nadrukiem. Papierowe serwetki są produkowane w kliku podstawowych formatach w zależności, który wybierzemy na etapie produkcji.

Papierowe serwetki z nadrukiem

Rozetki pod kawę i drinki, które produkujemy dzielą się na kilka rodzajów ze względu na możliwość ilości kolorów nadruku. Produkujemy rozetki 1 i 6-warstwowe. Aby zwiększyć rozpoznawalność np. hotelu wykorzystywane są serwetki papierowe z nadrukiem, które genialnie dopełniają wystrój oraz pozwalają na szybką identyfikację miejsca, w którym są stosowane poprzez nadruk np. logo. Odnosząc się do serwetek i rozetek papierowych produkowanych przez nas, są dostępne serwetki z nadrukiem logotypu oraz bez nadruku. Rozetki papierowe pod kawę i drinki, które także produkujemy z nadrukiem, firmowym i bez nadruku mogą pełnić funkcję ozdobną oraz reklamową. Wszystkie elementy, które wykonujemy z nadrukami mają w zamyśle poprawić identyfikację miejsca, dla którego są wykonywane. Zapewniamy najwyższą jakość materiałów wykorzystywanych do produkcji serwetek papierowych z nadrukiem oraz pełną możliwość personalizacji wzoru, który będzie nadrukowany na dany element.

Nasz asortyment obejmuje elementy bielizny stołowej. Serwetki z logo, z nadrukiem lub gładkie, można zestawić z obrusami i falbanami do obrusów. Posiadamy obrusy dla gastronomii, obrusy plamoodporne, adamaszkowe (w tym okrągłe obrusy adamaszkowe), obrusy z nadrukiem oraz lniane. Dodatkowo, firma Robimax zajmuje się produkcją okolicznościowych pokrowców na krzesła, uniwersalnych i metalowych klipsów cateringowych i kokard ozdobnych. Posiadamy także najwyższej jakości podkłady moltonowe pod obrusy.

Profesjonalna pościel hotelowa

Produkujemy typową, klasyczną pościel hotelową jak i zarówno ekskluzywną adamaszkową pościel szytą na specjalne zamówienia wg potrzeb klienta. Bardzo duży wybór tkanin adamaszkowych ze wzornictwem w prążki, motywami roślinnymi, geometrycznymi oraz całkiem gładkie. Tkaniny są tkane z długich przędz czesanych oraz podwójnie skręcanych wyprodukowane ze 100% selekcjonowanej egipskiej bawełny. Głównie stawiamy na profesjonalizm, ekskluzywność i luksus, które odzwierciedlają się 20-letnim doświadczeniem w branży zaopatrzenia hotelarskiego, a które sprawdza się w późniejszym długoletnim użytkowaniu naszych produktów przez naszych klientów. Pościel jak i zarówno ręczniki, szlafroki i obrusy przez nas produkowane są niezwykle trwałe, długo zachowują swój naturalny połysk i co najważniejsze nie szarzeją i nie żółkną. Bielizna pościelowa, stołowa i łazienkowa przez nas produkowana jest głównie przeznaczona dla użytku hotelarskiego spełniająca najwyższe wymogi.