BIELIZNA POŚCIELOWA

Producent pościeli hotelowej

Liczymy się z oczekiwaniami klienta oraz wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. Stosujemy najwyższej jakości materiały jako producent pościeli hotelowej. Wiemy, że w miejscach, w których liczy się przede wszystkim klient, należy stawiać na najwyższą jakość, ale także ochronę mienia w punktach hotelowych, ponieważ narażone są one na zniszczenie.

Adamaszkowa pościel z bawełny egipskiej

Produkując pościel hotelową przywiązujemy uwagę do najdrobniejszych szczegółów tak aby nawet najbardziej wymagający klient był zadowolony decydując się na nasze usługi. Kołdry i poduszki hotelowe, które produkujemy są wykonane tak aby przynosiły jak największy komfort użytkownikom. Ze względu na produkty segmentu Professional, które są głównie produkowane z adamaszkowych tkanin ze 100% egipskiej bawełny, bardzo gęsto tkanych nawet 700 TC z przędz podwójnie skręcanych, które cechują się lekkością i delikatnością w dotyku zarówno będącymi tkaninami technicznymi o podwyższonej wytrzymałości przeznaczonymi do codziennego użytkowania, prania w wysokich temperaturach oraz chlorowania.

Pościel dla branży hotelarskiej

Nasze tkaniny po praniu nie szarzeją ani nie żółkną. Bezpieczeństwo oraz wygoda w hotelach jest bardzo ważna więc mamy w ofercie także koce hotelowe, które nie tylko zabezpieczają dane miejsce przed uszkodzeniami, ale zapewniają także odpowiednią ochronę termiczną dla użytkownika. Będąc typowym producentem pościeli oferujemy przede wszystkim wysokiej jakości pościel hotelową, kołdry hotelowe, narzuty na łóżka, a także wiele elementów wystroju wnętrz hotelowych (w tym bieliznę łazienkową i szlafroki hotelowe) czy restauracyjnych, takich jak bielizna stołowa.

W asortymencie z zakresu bielizny hotelowej, posiadamy również: