BIELIZNA STOŁOWA

Obrusy bawełniane na różne okazje

Bielizna stołowa jest jednym z najważniejszych elementów podczas planowania wystroju wnętrza restauracji, sali bankietowej czy weselnej, na której odbędzie się impreza typu: wesele, komunia czy chrzest. Przypominamy, że niektóre „imprezy” trafiają się raz w życiu więc my, jako producent najwyższej jakości bielizny stołowej dajemy możliwość pełnej personalizacji produktów oraz zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo.

Obrusy adamaszkowe

Jako producent obrusów oferujemy wiele ich rodzajów. Do najpopularniejszych zaliczamy obrusy adamaszkowe o podwyższonej wytrzymałości ze 100% egipskiej bawełny bardzo gęsto tkane z przędz podwójnie skręcanych, które nadają się do codziennego prania w wysokich temperaturach i chlorowania. Niektóre z naszych produktów posiadają też właściwości plamoodporne (obrusy plamoodporne), które stosuje się na specjalne okazje np. imprezy w plenerze czy catering.

Podkłady moltonowe pod obrusy

Do materiałów, które mają miano bielizny stołowej zaliczamy także moltonowe podkłady pod obrusy, popularnie nazywane „wyciszaczami”. Bielizna stołowa-molton to nie tylko najwyższa jakość materiałów, ale też wysoka forma przekazu wizualnego. Jako profesjonaliści chcemy oferować najwyższej jakości produkty oraz sprawić jako producent obrusów, że bielizna stołowa w tym serwetki, obrusy i podkłady pełnią nie tylko formę zabezpieczającą stoły i garderobę gościa, ale także i wizualną oraz komfort. Przywiązujemy uwagę do wyglądu a więc staramy się sprostać wszystkim wymogom klienta. Aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom do produkcji bielizny stołowej wprowadzamy możliwość jej pełnej personalizacji kolorystycznej oraz stylistycznej.

W naszej ofercie znajdą Państwo także: