WhatsApp / mob: +48 501 457 614, mob: +48 506 090 954 robimax@robimax.com.pl

METALOWE KLIPSY DO SKERTINGÓW

Mocowanie skertingów za pomocą klipsów

Klipsy metalowe są bardzo wytrzymałe i trwałe, wykonane ze stali sprężynowej, hartowanej, malowane proszkowo, standardowo w kolorze białym. Istnieje możliwość zamówienia klipsów w dowolnym kolorze z palety RAL. Takze jest możliwość wykonania klipsów w dowolnym rozmiarze.

Do klipsa jest przyklejony rzep ostry (haczyk). Klipsy mocuje się wciskając je na krawędź blaty stołu. Metalowe klipsy są bardzo wytrzymałe by nie powiedzieć wieczne.

Oferujemy klipsy metalowe do mocowania skertingów wykonane ze stali sprężynowej, które już nie są uniwersalne lecz dedykowane do grubości blatów, do których będą mocowane skertingi.

Klipsy malujemy proszkowo – standardowo w kolorze białym. Dajemy jednak możliwość wyboru naszym potencjalnym klientom dowolnego koloru, na który mogą być pomalowane klipsy odnosząc się niemalże do całej palety barw RAL wykorzystywanej w lakierniach proszkowych. Metalowe klipsy produkujemy standardowo w dwóch rozmiarach na blaty 15-25 mm i 25-35 mm. Jednak jest też możliwość produkcji metalowych klipsów na indywidualny wymiar podany przez klienta. Należy tylko podać grubość blatów. W ofercie posiadamy również uniwersalne klipsy cateringowe.

Klipsy do mocowania skertingów

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów przez co jako nieliczni na rynku dajemy możliwość wcześniejszej personalizacji produktu tak aby był jedyny w swoim rodzaju. Do klipsa przyklejamy mocny rzep, który umożliwia mocowanie skertingów na krawędziach nakładanych blatów i stołów. Nasze klipsy skertingowe są niemalże wieczne ze względu na dużą odporność na uszkodzenia. Decydując się na wybór naszych usług otrzymają Państwo najwyższej jakości klipsy skertingowe, które będą w pełni spersonalizowane oraz dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań.

Jesteśmy producentem najwyższej jakości, nowoczesnych elementów wyposażenia dla hoteli i lokali gastronomicznych. Robimax oferuje produkty z zakresu bielizny stołowej, takie jak obrusy (również obrusy plamoodporne, adamaszkowe, lniane i obrusy z nadrukiem), kokardy ozdobne, pokrowce na krzesła, wieszaki do falban i podkłady moltonowe pod obrusy (wyciszacze). Oprócz tego posiadamy szeroką gamę produktów bielizny łazienkowej i pościelowej.