POKROWCE NA KRZESŁA WESELNE

Produkujemy pokrowce na krzesła w wielu przeznaczone do dekoracji mebli w trakcie uroczystości o różnym charakterze. Pokrowce można umieścić na każdym rodzaju krzeseł. Dzięki nim nawet różne modele krzeseł utworzą harmonijną kompozycję, która nada stylu i podkreśli rangę wydarzenia.

Oferujemy Państwu pokrowce z matowych lub błyszczących materiałów, ze zdobieniami bądź bez nich. W naszej kolekcji pokrowców na krzesła Professional znajdą Państwo kilkanaście wzorów do wyboru. Jeśli mimo wszystko w standardowej ofercie firmy nie znajdą Państwo modelu, całkowicie odpowiadającego upodobaniom, z przyjemnością wykonamy pokrowce na zamówienie według indywidualnego projektu. Własny projekt można stworzyć poprzez wybranie i połączenie konkretnych elementów z różnych modeli naszej stałej kolekcji.

W asortymencie mamy wiele gotowych projektów pokrowców na krzesła:

  • uniwersalne
  • weselne
  • komunijne
  • stylowe.

Uniwersalne pokrowce na krzesła

Dzięki różnorodności naszej oferty mają Państwo możliwość wyboru długich pokrowców na krzesła różnego rodzaju. Produkujemy pokrowce w wielu wariantach stylistycznych tak, aby każdy z naszych Klientów mógł dostosować je do okoliczności i własnych upodobań.

Wykonujemy produkty na wymiar konkretnych krzeseł. W przypadku pokrowców uniwersalnych, szytych z myślą o cateringu na różne okazje, stosujemy rozmiary odpowiednie na różne wielkości mebli. Typ i kolor materiału możemy dobrać do obrusów restauracyjnych, aby przestrzeń bankietowa była spójna i szykowna.

pokrowce na krzesla

Okolicznościowe pokrowce na krzesła

Wystrój sali, gdzie odbywa się ślub, wesele, przyjęcie komunijne czy jubileuszowy bankiet jest niezwykle ważny. Pasujący do okoliczności wygląd danego miejsca wpływa na samopoczucie Gości, a przyjemne doznania wizualne na długo zapadają w pamięć. Na odpowiednią oprawę graficzną sali składają się m.in. elementy wyposażenia. Nasze pokrowce na krzesła weselne i komunijne sprostają oczekiwaniom osób, które są zwolennikami minimalistycznego wystroju wyposażenia, jak i miłośników bogatych zdobień. Tekstylia wykonane z najwyższej jakości materiałów ujednolicą styl uroczystości, dzięki czemu oprawa wizualna nie zakłóci dostojnego charakteru chrztu, bierzmowania czy komunii.

Pokrowce na krzesła weselne i komunijne

Dekoracyjne pokrowce na meble produkujemy z tkanin gładkich, matowych i atłasowych z połyskiem. Nasze produkty wykańczamy na kilka sposobów. Mogą być one bogato zdobione pozłacanymi lub posrebrzanymi elementami, co podniesie ich walory dekoracyjne. Uniwersalne białe pokrowce na krzesła weselne i komunijne ozdabiamy poprzez naszycie, w zależności od wzoru, metalizowanej taśmy, atłasowej szarfy lub wykończenie atłasową lamówką w złotym kolorze. Do dekoracji stosujemy również różnorodne wstążki i kokardy ozdobne na pokrowce. Tkaniny na krzesła mogą też pozostać w klasycznej formie, bez zdobień, utrzymane w stonowanym i skromnym stylu. W naszej ofercie znajdują się, również falbany do stołów, pościel adamaszkowa oraz pościel hotelowa.

Poniżej prezentujemy wzory pokrowców, jakie są dostępne w naszej ofercie.