WhatsApp / mob: +48 501 457 614, mob: +48 506 090 954 robimax@robimax.com.pl

POKROWCE NA KRZESŁA WESELNE

Produkujemy pokrowce na krzesła w wielu przeznaczone do dekoracji mebli w trakcie uroczystości o różnym charakterze. Pokrowce można umieścić na każdym rodzaju krzeseł. Dzięki nim nawet różne modele krzeseł utworzą harmonijną kompozycję, która nada stylu i podkreśli rangę wydarzenia.

Oferujemy Państwu pokrowce z matowych lub błyszczących materiałów, ze zdobieniami bądź bez nich. W naszej kolekcji pokrowców na krzesła Professional znajdą Państwo kilkanaście wzorów do wyboru. Jeśli mimo wszystko w standardowej ofercie firmy nie znajdą Państwo modelu, całkowicie odpowiadającego upodobaniom, z przyjemnością wykonamy pokrowce na zamówienie według indywidualnego projektu. Własny projekt można stworzyć poprzez wybranie i połączenie konkretnych elementów z różnych modeli naszej stałej kolekcji.

W asortymencie mamy wiele gotowych projektów pokrowców na krzesła:

  • uniwersalne
  • weselne
  • komunijne
  • stylowe.

Uniwersalne pokrowce na krzesła

Dzięki różnorodności naszej oferty mają Państwo możliwość wyboru długich pokrowców na krzesła różnego rodzaju. Produkujemy pokrowce w wielu wariantach stylistycznych tak, aby każdy z naszych Klientów mógł dostosować je do okoliczności i własnych upodobań.

Wykonujemy produkty na wymiar konkretnych krzeseł. W przypadku pokrowców uniwersalnych, szytych z myślą o cateringu na różne okazje, stosujemy rozmiary odpowiednie na różne wielkości mebli. Typ i kolor materiału możemy dobrać do obrusów restauracyjnych, aby przestrzeń bankietowa była spójna i szykowna.

Okolicznościowe pokrowce na krzesła

Wystrój sali, gdzie odbywa się ślub, wesele, przyjęcie komunijne czy jubileuszowy bankiet jest niezwykle ważny. Pasujący do okoliczności wygląd danego miejsca wpływa na samopoczucie Gości, a przyjemne doznania wizualne na długo zapadają w pamięć. Na odpowiednią oprawę graficzną sali składają się m.in. elementy wyposażenia. Nasze pokrowce na krzesła weselne i komunijne sprostają oczekiwaniom osób, które są zwolennikami minimalistycznego wystroju wyposażenia, jak i miłośników bogatych zdobień. Tekstylia wykonane z najwyższej jakości materiałów ujednolicą styl uroczystości, dzięki czemu oprawa wizualna nie zakłóci dostojnego charakteru chrztu, bierzmowania czy komunii.

Pokrowce na krzesła weselne i komunijne

Dekoracyjne pokrowce na meble produkujemy z tkanin gładkich, matowych i atłasowych z połyskiem. Nasze produkty wykańczamy na kilka sposobów. Mogą być one bogato zdobione pozłacanymi lub posrebrzanymi elementami, co podniesie ich walory dekoracyjne. Uniwersalne białe pokrowce na krzesła weselne i komunijne ozdabiamy poprzez naszycie, w zależności od wzoru, metalizowanej taśmy, atłasowej szarfy lub wykończenie atłasową lamówką w złotym kolorze. Do dekoracji stosujemy również różnorodne wstążki i kokardy ozdobne na pokrowce. Tkaniny na krzesła mogą też pozostać w klasycznej formie, bez zdobień, utrzymane w stonowanym i skromnym stylu. W naszej ofercie znajdują się, również falbany do stołów, pościel adamaszkowa oraz pościel hotelowa.

Poniżej prezentujemy wzory pokrowców, jakie są dostępne w naszej ofercie.