WhatsApp / mob: +48 501 457 614, mob: +48 506 090 954 robimax@robimax.com.pl

RĘCZNIKI I SZLAFROKI PRO – WELLNESS & SPA

Ekskluzywne ręczniki i szlafroki z serii Professional

Mamy przyjemność zaprezentowania nową linie produktów z serii PRO – połączenia funkcjonalności froty z komfortem. Szlafroki, ręczniki i dywaniki hotelowe z tej serii posiadają unikalne właściwości nadające się do strefy Wellness & Spa.

Posiadają następujące własności:

  • doskonale odprowadzają wilgoć od ciała;
  • utrzymują komfortowe uczucie ciepła i suchości;
  • posiadają dużo lepsze właściwości wchłaniania wilgoci niż klasyczna frota.

Produkty z serii PRO, zwłaszcza szlafroki i ręczniki zaleca gdziekolwiek człowiek wchodzi w kontakt z wodą, chce się szybko osuszyć i zachować uczucie suchości i ciepła. Świetnie nadają się na plażę, basen, spa, uzdrowiska, ośrodki rehabilitacyjne, a na pewno także przyczynią się do dobrego nastroju w domu po bieżącej kąpieli. Kolejną zaletą jest to mniejsza objętość, co z pewnością doceni każdy podróżujący.

Ręczniki, dywaniki i szlafroki z nowej funkcjonalnej froty posiadają unikalną i wyjątkową nową konstrukcje z zastosowaniem dwóch materiałów o różnych właściwościach. Sprawiło to uzyskanie nowych właściwości pod względem komfortu użytkowania: „DRY in WET“ – czyli “suchy w mokrym”. Podstawą konstrukcji jest mieszanka bawełny i poliestru z doskonałą absorpcją, co w naszej konstrukcji przędzy bardzo dobrze wchłania wilgoć z ciała i przekazuje ją do części bawełny, z której potem wilgoć wyparuje.

Produkty serii PRO to nowy komfort, który nazywamy “DRY in WET” – czyli suchy w mokrym. Dlatego produkty z serii PRO, zwłaszcza szlafroki, ręczniki kąpielowe lub dywaniki łazienkowe, polecamy wszędzie tam, gdziekolwiek człowiek wchodzi w kontakt z wodą, chce się szybko osuszyć i zachować uczucie suchości i ciepła. Produkty te są szczególnie odpowiednie dla wyposażenia Wellness & Spa , znajdą swoje miejsce w uzdrowiskach, ośrodkach rehabilitacyjnych i szpitalach. Ponadto produkt jest stale rozwijany aby był całkowicie wykorzystany przez baseny, na wakacjach, nad wodą oraz w każdej potrzebie gdzie człowiek wchodzi w kontakt z wodą.

RĘCZNIKI Z SERII Professional ***** ****

SZLAFROKI Z SERII Professional ***** ****

Skład 65% BAW + 35% PES
des.1 001 col. B501
des.2 001 col. B802
des.3 001 col. B801
des.4 001 col. B101
des.5 001 col. 0130 (biały)
Ciężar 400 g/²
Rozmiar S, M, L, XL, XXL

OPASKI BIODROWE ***** ****

400 g/m²
65% BAW + 35% PES
rozmiar: S, M, L, XL
1) des. 001/0130 biały
2) des. 001/B101