WhatsApp / mob: +48 501 457 614, mob: +48 506 090 954 robimax@robimax.com.pl

UNIWERSALNE KLIPSY CATERINGOWE

Ponadto do krawędzi klipsa przyklejony jest na stałe z mocnym nowym klejem rzep ostry (haczyk), do którego bez problemu mocujemy skertingi, które posiadają doszytą drugą część rzepa miękkiego.

W sprzedaży również posiadamy klipsy cateringowe 20620ROB bez rzepa oraz klipsy metalowe.

Klipsy do falban i obrusów

Teraz w ofercie nowe, rewelacyjne, uniwersalne klipsy cateringowe do błyskawicznego upinania skertingów / falban bankietowych.

UWAGA!!! Nowe klipsy cateringowe 20620ROB są wykonane z mocnego, elastycznego poliwęglanu. Ponadto mają nową ulepszoną całą konstrukcję!!!

Dzięki uniwersalnym, regulowanym klipsom cateringowym 20620ROB, w kilka minut możemy przygotować stoły bankietowe z upiętymi na gotowo skertingami. Świetnie nadają się na wielkie imprezy cateringowe. Nowe klipsy cateringowe posiadają mocną sprężynę, dzięki której możemy je założyć na blaty stołów o różnej grubości (od 1 mm. do 40 mm.), co świetnie możemy wykorzystać na imprezach cateringowych, gdzie nie wiemy jakich stołów się spodziewać.

Producent klipsów do skertingów

Oferujemy w ciągłej produkcji i sprzedaży uniwersalne klipsy cateringowe, które potocznie są nazywanymi klipsami do skertingów. Produkowane w naszej firmie klipsy charakteryzują się wysoką jakością materiału poliwęglanowego, z którego są wykonane. Uniwersalność klipsów polega na tym, że jest zastosowana mocna sprężyna, za pomocą której możemy założyć klips na dowolny blat o grubości już  od 1 mm do 40 mm. Do brzegu klipsa jest przyklejona specjalna taśma samoprzylepna z rzepem ostrym, do którego przytwierdza się część rzepa miękkiego, który jest przyszyty do górnej krawędzi skertingu.

Poza klipsami do skertingów, na naszej stronie znajdą Państwo również różne rodzaje bielizny stołowej, bieliznę pościelową oraz łazienkową. Oferujemy wysokiej jakości, różnorodne produkty z zakresu wyposażenia hoteli i lokali gastronomicznych. Ręczniki hotelowe, szlafroki, obrusy (w tym obrusy adamaszkowe), serwetki oraz ozdobne kokardy czy pokrowce na krzesła) naszej produkcji, zapewniają trwałość i nienaganną prezencję.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z ofertą firmy Robimax.

Przed złożeniem zamówienia na klipsy prosimy o dokładne zmierzenie grubości blatów.