WhatsApp / mob: +48 501 457 614, mob: +48 506 090 954 robimax@robimax.com.pl

Pościel adamaszkowa ma wiele praktycznych zalet sprawiających, że tak wiele osób po nią sięga. Jakie są jej największe atuty oraz kiedy zdecydować się na taki zakup?

Czym charakteryzuje się pościel z adamaszku?

Zanim przejdziemy do konkretnych atutów warto dowiedzieć się, czym dokładnie cechuje się taka pościel. W praktyce adamaszek jest dwustronną tkaniną w 100% z naturalnych włókien czystej bawełny bez żadnych domieszek sztucznych włókien, którą można tkać w różne wzory lub w deseniu całkiem gładkim bez wzoru. Najlepszy adamaszek uzyskuje sięz selekcjonowanej w 100% egipskiej bawełny.

Jakie są zalety pościeli adamaszkowej?

Jeśli jest to adamaszek w 100% tkany z przędzy w stu procentach czystej, egipskiej bawełny – jak nasze tkaniny pościelowe, to zalet jest kilka; przede wszystkim latem pościel chłodzi a zimą grzeje.

Można pościel prać w wysokich temperaturach 95°C oraz w roztworze chloru. Nasza pościel adamaszkowa po praniu nie szarzeje i nie żółknie.

Jest tkana z długich przędz podwójnie skręcanych co sprawia, że pościel się nie pilinkuje. Konstrukcja tkania przędz podwójnie skręcanych zapewnia długoletnią trwałość.

Nasza pościel adamaszkowa świetnie sprawdza się w warunkach hotelowych jak i zarówno domowych.

– Adamaszkowa bielizna pościelowa z oznaczeniem „Professional” o specjalnych parametrach podwyższonej wytrzymałości jest głównie przeznaczona dla rynku hotelowego gdzie pościel narażona jest na codzienne pranie i maglowanie w wysokich temperaturach.

– Adamaszkowa bielizna pościelowa z oznaczeniem „Easy Care” jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytku domowego z uwagi na specjalne wykończenie i zmiękczenie tkaniny. Bez problemów nadaje się do konserwacji w domowych warunkach bez potrzeby prania w temp. 95°C i bez maglowania. Nawet można jej wcale nie prasować pomimo że jest w 100% egipskiej bawełny

Doskonała, nie tylko pod względem praktycznym

Warto wspomnieć o tym, że produkowana przez nas pościel adamaszkowa jest bardzo elegancka, długo zachowuje swój naturalny połysk i świetnie się prezentuje w sypialniach. Jej głównym atutem jest przede wszystkim eleganckie wykończenie, dzięki któremu łóżko nią pokryte wygląda naprawdę luksusowo. Warto więc postawić na pościel uszytą z adamaszku w 100% egipskiej bawełny.

Jak widać adamaszkowa bielizna pościelowa ma na prawdę wiele zalet i to zarówno użytkowych, jak i estetycznych. Jeśli szukasz producenta właśnie takiego produktu, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Jako producent i dostawca sektora HoReCa z 22-letnim doświadczeniem kompleksowego zaopatrzenia hoteli, pensjonatów, klinik oraz gospodarstw domowych w bieliznę pościelową na pewno nie zawiedziemy Twoich oczekiwań.