WhatsApp / mob: +48 501 457 614, mob: +48 506 090 954 robimax@robimax.com.pl

Bielizną hotelową nazywamy wyroby wykonane z białej tkaniny, najczęściej z płótna. Z historycznego punktu widzenia bielizną hotelową był każdy wyrób płócienny o białej barwie, przeznaczony do codziennego lub sporadycznego użytku. Współcześnie bieliznę hotelową produkuje się z różnokolorowych tkanin. Bielizna hotelowa jest rodzajem takiej bielizny, która została zaprojektowana z myślą o wygodzie i trwałości. Tkaniny, z których jest wykonana, charakteryzują się najczęściej wysoką jakością i miękkością. Ponadto bieliznę hotelową można szybko wyprać i wysuszyć, dzięki czemu jest bardzo praktyczna, trwała i łatwa w pielęgnacji. Każdy hotel musi być wyposażony w najlepsze akcesoria, które zagwarantują gościom hotelowym wygodę i odpoczynek, dlatego tak bardzo ważna jest wysoka jakość i trwałość bielizny hotelowej.

Rodzaje bielizny hotelowej

Asortyment bielizny hotelowej ma bardzo duże znaczenie w każdym hotelu, czy pensjonacie lub obiekcie hotelowym, gdyż dzięki niemu można podkreślić jakość usług, oferowaną gościom hotelowym. Rodzaje bielizny hotelowej to przede wszystkim: bielizna pościelowa, bielizna łazienkowa i bielizna stołowa. Bielizna pościelowa to biała bielizna wierzchnia, czyli powłoczki hotelowe i prześcieradła, to inaczej mówiąc, zmienna cześć pościeli, mająca za zadanie chronić materace, kołdry lub poduszki przed zabrudzeniem. Do bielizny łazienkowej zaliczamy różnego rodzaju białe ręczniki, szlafroki i papucie hotelowe, które w znaczny sposób ułatwiają gościom troskę o higienę osobistą i są praktycznym wyposażeniem każdego pokoju hotelowego. Bielizna stołowa służy do nakrywania i ochrony stołu przeznaczonego do posiłków. Zaliczamy do niej białe obrusy, serwety, serwetki lub dekoracyjne bieżniki, które w znaczący sposób wpływają na estetykę spożywania posiłków poza domem.

Bielizna hotelowa – korzyści

Bielizna hotelowa różni się od bielizny tekstylnej, przeznaczonej do użytku domowego tym, że bielizna hotelowa szyta jest ze specjalnych tkanin o podwyższonej wytrzymałości z wysokogatunkowych materiałów. Bielizna hotelowa jest masywniejsza w dotyku, grubsza i bardzo wytrzymała na wzmożoną eksploatację, gdyż uznano ją za produkt, który musi spełniać specyficzne wymogi, to znaczy musi wykazać się wzmożoną odpornością, na działanie konserwujące różnych czynników czyszczących, nawet w bardzo wysokiej temperaturze. Zatem bielizna hotelowa jest o wiele trwalsza niż typowe tekstylia domowe. Wszystkie rodzaje bielizny hotelowej mają najczęściej kolor biały, ponieważ jest on uznany za uniwersalną barwę i symbolizuje czystość, świeżość i elegancję. W praktyce biel umożliwia wszelkie, nieinwazyjne procesy wybielania, w procesie czyszczenia i prania bielizny oraz łatwość jej dopasowania do aranżacji i wystroju wnętrz hotelowych. Na uwagę zasługuje również sposób wykończenia tego rodzaju bielizny. Do jej wykonania, używane są nici rdzeniowe, odporne na działanie wysokich temperatur.

Tekstylia hotelowe

Wszystkie tekstylia hotelowe są kluczową częścią każdego pokoju hotelowego. Należą do nich narzuty na łóżka, pokrowce na krzesła lub fotele, różnego rodzaju zasłony i firany na okna, oraz wszelkiego rodzaju ochraniacze na meble. Tego typu elementy dekoracyjne są nie tylko praktyczne w użyciu i chronią przed zabrudzeniem, ale również w rewelacyjny sposób podnoszą jakość świadczonych usług. Są przede wszystkim skuteczną metodę na zapewnienie przyjemnej atmosfery, prywatności i domowego nastroju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą PPHU ROBIMAX HoReCa.

Najlepsza bielizna hotelowa w robimax.com.pl

Goście hotelowi przywiązują dużą uwagę do jakości świadczonych im usług przez hotel, pensjonat, restaurację lub inny obiekt hotelowy, dlatego najczęściej wybierają na odpoczynek czyste oraz estetyczne i miłe dla oczu miejsca, które korzystnie wpłyną na ich samopoczucie, komfort i wygodę. Bielizna hotelowa ma bardzo duże znaczenie w odbiorze i ocenie świadczonych przez hotel usług. Wiemy o tym z doświadczenia i dlatego oferujemy Państwu najlepszą bieliznę hotelową i praktyczne tekstylia hotelowe, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz dekoracyjnych tkanin. Trwałe i solidnie, a także bardzo praktyczne, bo wykonane z doskonałych gatunkowo surowców, posłużą przez długie lata, zapewniając świeżość i estetykę. Nasza pościel hotelowa, miękkie i puszyste ręczniki, eleganckie prześcieradła, miłe w dotyku szlafroki męskie i damskie, zasłony, pokrowce na krzesła, obrusy dekoracyjne na stoły różnej wielkości, są praktycznym i pożądanym elementem wyposażenia każdego pokoju hotelowego lub restauracji. Dla ludzi podróżujących po świecie korzystanie z usług hoteli jest bardzo ważne, gdyż zapewnia to im potrzebny odpoczynek i komfort po całym dniu wrażeń w nowym miejscu. Także sen jest bardzo ważny dla każdego człowieka, gdyż pozwala on zregenerować utracone siły. Tylko najwyższej jakości materiały, stosowane do produkcji pościeli hotelowej mogą zapewnić oczekiwany komfort. Polecamy Państwu naszą, najwyższej jakości, pościel hotelową, przeznaczoną do długotrwałego użytku. Jest nadzwyczaj lekka, komfortowa i subtelnie delikatna. Nasze narzuty, kołdry, poszewki, nakładki na materace, poduszki dekoracyjne przeznaczone są do codziennego użytku, a nasza, luksusowa bielizna łazienkowa jest nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale także miękka, ekologiczna, chłonna, puszysta i bardzo praktyczna, zwłaszcza na co dzień. Ręczniki hotelowe w różnej wielkości, są podstawowym elementem wyposażenia każdego hotelu, a jeśli są wykonane z wysokiej jakości bawełny, to zapewnią komfort użytkowania, trwałość i funkcjonalność. Oferujemy Państwu najlepsze ręczniki hotelowe, które nie żółkną po praniu, nawet po dłuższym czasie użytkowania. Polecamy także nasze, niezawodne i zawsze pożądane, szlafroki hotelowe dla kobiet i mężczyzn, będące wizytówką luksusowego hotelu, dla którego wygoda i komfort klientów oraz gości hotelowych jest ponadczasowym priorytetem. Oferujemy odporne na ścieranie, wysoko chłonne ręczniki hotelowe, służące do długotrwałego użytku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produkcyjną PPHU ROBIMAX HoReCa.