O nas

Producent i dostawca z 23-letnim doświadczeniem dla sektora HoReCa.

Firma ROBIMAX  jest polskim producentem, który w głównej mierze produkuje wysokiej jakości wyroby z wysokogatunkowych tkanin adamaszkowych z egipskiej bawełny, specjalnie wykończonych, które charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością. Większość asortymentu hotelowego jest szyta z tkanin adamaszkowych tkanych głównie z długich przędz podwójnie skręcanych, które po dłuższym czasie użytkowania i konserwacji nie pilingują się, nie szarzeją i nie żółkną – dotyczy to zarówno pościeli, obrusów jak i zarówno wyrobów z froty – ręczników, dywaników i szlafroków.

Tkaniny, których używamy w tym obrusowe, pościelowe jak i zarówno pozostałe dekoracyjne na skertingi, pokrowce na krzesła i zasłony hotelowe typu blackaut są stabilne po osnowie i wątku.

PPHU ROBIMAX koncentruje się na produkcji bielizny stołowej, pościelowej oraz łazienkowej spełniających wysokie wymogi hotelarzy oraz restauratorów. Należy do czołowych producentów luksusowej bielizny stołowej i pościelowej w Europie. Produkty firmy ROBIMAX są w 90 % przeznaczone na rynek hotelarski i gastronomiczny z uwagi na specjalną konstrukcje tkanin oraz wykończenie wyrobów gotowych, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością.

Od 1999 roku dzięki dużemu doświadczeniu jest wyspecjalizowanym dostawcą dla branży hotelarskiej i jako Centrum Zaopatrzenia Rynku Hotelarskiego i Gastronomicznego stara się sprostać najbardziej wyszukanym wymaganiom lokali gastronomicznych i hoteli.

Luksusowa bielizna stołowa, pościelowa i łazienkowa firmy ROBIMAX pomaga stworzyć klimat luksusu w najlepszych hotelach oraz lokalach gastronomicznych. Ceniona jest również przez służbę zdrowia, pensjonaty, a także indywidualne gospodarstwa domowe.

Najlepsi projektanci nadają produktom ROBIMAX wysoki poziom za estetykę, która odpowiada aktualnym światowym trendom.

W skrócie

PPHU ROBIMAX HoReCa od 1999 r. dzięki dużemu doświadczeniu jest wyspecjalizowanym dostawcą dla branży hotelarskiej i jako Centrum Zaopatrzenia Rynku Hotelarskiego i Gastronomicznego stara się sprostać najbardziej wyszukanym wymaganiom lokali gastronomicznych i hoteli.

Hotelowa bielizna stołowa, pościelowa i łazienkowa produkowana przez nas pomaga stworzyć klimat luksusu w najlepszych hotelach oraz lokalach gastronomicznych. Ceniona jest również przez służbę zdrowia, pensjonaty a także indywidualne gospodarstwa domowe.

adamaszkowa pościel

Professional

Produkowana przez nas bielizna pościelowa, stołowa i łazienkowa z oznaczeniem “Professional” zapewnia komfortowe samopoczucie wszystkim gościom. Przy wytwarzaniu wszystkich produktów w głównej mierze jest brany pod uwagę warunek hotelarzy i restauratorów na niskie nakłady konserwacji i długą żywotność produktów. Adamaszkowa pościel hotelowa, obrusy adamaszkowe, falbany bankietowe, ręczniki i szlafroki z wyselekcjonowanej egipskiej bawełny z oznaczeniem  “Professional” spełniają swoim składem, konstrukcją i dopracowaniem wszystkie wymogi konserwacji w przemysłowych pralniach o nowoczesnej technologii. Parametry wszystkich naszych produktów są poświadczone we współpracy ze specjalistami Stowarzyszeń Pralni Wodnych i Chemicznych.

Wyjątkowe Wnętrza

Specjalizujemy się w wieloletnim, precyzyjnym szyciu produkowanych przez nas wyrobów bielizny pościelowej, stołowej, łazienkowej. Ponadto oferujemy usługi kompleksowego wystroju okien w firany i zasłony hotelowe typu blackout. Szeroki wachlarz naszych produktów skierowany jest głównie dla hoteli, pensjonatów, SPA, restauracji, sal bankietowych i weselnych, klinik i szpitali.

SPA

Hotele

Restauracje

U nas tylko Najlepsze

Najlepsi projektanci nadają produktom ROBIMAX wysokie oceny za estetykę, która odpowiada aktualnym światowym trendom.

Produktów

Klientów