O nas

Produkujemy wysokiej jakości wyroby z wysokogatunkowych tkanin adamaszkowych z egipskiej bawełny.

PPHU ROBIMAX koncentruje się na produkcji bielizny stołowej, pościelowej oraz łazienkowej spełniających wysokie wymogi hotelarzy oraz restauratorów. Należy do czołowych producentów luksusowej bielizny stołowej i pościelowej w Europie.
Produkty PPHU ROBIMAX są w 90 % przeznaczone na rynek hotelarski i gastronomiczny z uwagi na specjalną konstrukcje tkanin oraz wykończenie wyrobów gotowych, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością.

Nasza historia

Od 1999 r. dzięki dużemu doświadczeniu jest wyspecjalizowanym dostawcą dla branży hotelarskiej i jako Centrum Zaopatrzenia Rynku Hotelarskiego i Gastronomicznego stara się sprostać najbardziej wyszukanym wymaganiom lokali gastronomicznych i hoteli.

Luksusowa bielizna stołowa, pościelowa i łazienkowa firmy ROBIMAX pomaga stworzyć klimat luksusu w najlepszych hotelach oraz lokalach gastronomicznych. Ceniona jest również przez służbę zdrowia, pensjonaty, a także indywidualne gospodarstwa domowe.

temp img 08
temp img 13 1

Robimy Wyjątkowe Wnętrza

Specjalizujemy się w wieloletnim, precyzyjnym szyciu szerokiego wachlarzu produkowanych przez nas wyrobów bielizny pościelowej, stołowej i łazienkowej, który skierowany jest głównie dla hoteli, SPA, restauracji, sal bankietowych, pensjonatów, klinik i szpitali.

icon 1

SPA

icon 3

Hotele

icon 2

Restauracje

U nas tylko Najlepsze

Najlepsi projektanci nadają produktom ROBIMAX wysoki poziom za estetykę, która odpowiada aktualnym światowym trendom.

Produktów

Klientów