SERWETKI PAPIEROWE Z NADRUKIEM I LOGO – PRODUCENT

Składanie serwetek papierowych z nadrukiem

temp img 14

1/4 Fold

temp img 15

1/8 NowaFold

temp img 16

1/8 Pocket Cutlery Fold

temp img 17

1/8 Bookfold

temp img 18

G-Fold Compact

Producent serwetek

Jako producent luksusowych produktów hotelowych stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania oraz materiały najwyższego sortu do ich produkcji. Produkując wiele produktów należących do kategorii konfekcji stołowej i pościelowej warto pamiętać, że oferujemy także serwetki i rozetki papierowe z nadrukiem oraz bez nadruku. Produkujemy serwetki papierowe (z nadrukiem lub bez) i rozetki pod kawę i drinki.

Jesteśmy producentem serwetek papierowych z logo klienta lub z wybranym nadrukiem. Papierowe serwetki są produkowane w kliku podstawowych formatach w zależności, który wybierzemy na etapie produkcji. Serwetki z nadrukiem to świetne rozwiązanie dla firm, hoteli, pensjonatów, SPA etc.

Papierowe serwetki z nadrukiem

Rozetki pod kawę i drinki, które produkujemy dzielą się na kilka rodzajów ze względu na możliwość ilości kolorów nadruku. Produkujemy rozetki 1 i 6-warstwowe. Aby zwiększyć rozpoznawalność np. hotelu wykorzystywane są papierowe serwetki z nadrukiem, które genialnie dopełniają wystrój oraz pozwalają na szybką identyfikację miejsca, w którym są stosowane poprzez nadruk np. logo. Odnosząc się do serwetek i rozetek papierowych produkowanych przez nas, są dostępne serwetki z nadrukiem logotypu oraz bez nadruku. Rozetki papierowe pod kawę i drinki, które także produkujemy z nadrukiem, firmowym i bez nadruku mogą pełnić funkcję ozdobną oraz reklamową. Wszystkie elementy, które wykonujemy z nadrukami mają w zamyśle poprawić identyfikację miejsca, dla którego są wykonywane. Zapewniamy najwyższą jakość materiałów wykorzystywanych do produkcji serwetek papierowych z nadrukiem oraz pełną możliwość personalizacji wzoru, który będzie nadrukowany na dany element.

Nasz asortyment obejmuje elementy bielizny stołowej. Serwetki z logo, z nadrukiem lub gładkie, można zestawić z obrusami i falbanami do obrusów. Posiadamy obrusy dla gastronomii, obrusy plamoodporne, adamaszkowe (w tym okrągłe obrusy adamaszkowe), obrusy z nadrukiem oraz lniane. Dodatkowo, firma Robimax zajmuje się produkcją okolicznościowych pokrowców na krzesła, uniwersalnych i metalowych klipsów cateringowych i kokard ozdobnych. Posiadamy także najwyższej jakości podkłady moltonowe pod obrusy.