WhatsApp / mob: +48 501 457 614, mob: +48 506 090 954 robimax@robimax.com.pl

PAPIEROWE ROZETKI Z NADRUKIEM FIRMOWYM – LOGO

Szanowni Państwo,

      kierujemy na Państwa ręce szczególną ofertę produkcji wyjątkowego gadżetu firmowego, jakimi są papierowe rozetki Tissue pod filiżankę z kawą czy też herbatą.

W każdym lokalu gastronomicznym, biurze, salonie oraz podczas spotkań biznesowych, targów czy też imprez i bankietów firmowych mamy do czynienia z podejmowaniem ważnych dla nas gości biznesowych i zazwyczaj częstujemy ich wtedy kawą lub herbatą podaną najczęściej w eleganckiej filiżance na spodeczku lub w kubku.

Normalną rzeczą jest fakt, że podczas odstawiania filiżanki z napojem na talerzyk lub kubka, towarzyszą niepożądane odgłosy, które raczej podczas rozmów są zbędnym elementem. Ponadto może się tak zdarzyć, że na talerzyku znajdzie się rozlana kawa lub herbata, która po odstawieniu filiżanki z powrotem na talerzyk znajdzie się na spodzie filiżanki i prawdopodobnie kapnie naszemu gościowi na elegancką garderobę, co zapewne nie będzie to dobrze rokowało na przebieg naszych rozmów biznesowych i nie potrzebnie zakłuci w tym momencie może i bardzo ważną dla nas decyzję, która miała właśnie zapaść na naszą korzyść…

Mamy przyjemność zaoferowania Państwu wyjątkowy gadżet reklamowy, który jest na co dzień bardzo przydatny, wręcz niezbędny i dodatkowo jeszcze bardziej podniesie prestiż Państwa firmy. Są to rozetki wykonane ze specjalnej delikatnej bibuły TISSUE 6-warstwowe (6 × 17 g) z nadrukowanym i tłoczonym Państwa logotypem firmowym.

Na co dzień zaopatrujemy w nasze rozetki i serwetki papierowe z nadrukiem firmowym niezliczoną ilość hoteli, restauracji, kawiarni, cukierni, stacji benzynowych, salonów samochodowych, banków, importerów kawy i herbaty. Ponadto nasze wyroby wędrują do teatrów, kin, klinik oraz wszędzie tam, gdzie podaje się gościom kawę i herbatę.

Rozetki papierowe z Państwa logotypem nie tylko będą podkładką tłumiącą odgłosy i ochraniającą garderobę ważnego gościa biznesowego, ale będą świetną dodatkową reklamą, co zapewne jeszcze bardziej przyczyni się do podniesienia prestiżu i wizerunku Państwa firmy.

Gorąco zapraszamy Państwa do współpracy. Nasz Koordynator ds. sprzedaży udzieli Państwu wszelkich wyczerpujących odpowiedzi i dobierze najbardziej odpowiednią dla Państwa ofertę.

MINIMALNE ILOŚCI PRODUKCYJNE ROZETEK PAPIEROWYCH Z NADRUKIEM FIRMOWYM

Teraz minimalne ilości produkcyjne papierowych rozetek pod filiżankę z kawą lub drinki zaczynają się już od 1 kartona (10 000 szt). Wystarczy zamówić tylko jeden karton!