Rozetki 1-warstwowe

UWAGA: Produkcja rozetek 1-warstwowych chwilowo zawieszona z powodu braku surówki papieru rozetkowego.

Bardzo nam przykro, ale produkcja rozetek 1-warstwowych została wstrzymana na jakiś czas z uwagi gdyż dostawca surówki papieru na rozetki 1-warstwowe zaprzestał produkcji i nie udało się jeszcze znaleźć zastępstwa. Mamy jednak nadzieję, że niebawem uda nam się rozwiązać tę sytuację. W przeciwnym razie cała produkcja rozetek 1-warstwowych zostanie całkowicie wstrzymana.

Rozetki 6-warstwowe cały czas są produkowane. Pomimo rosnących cen surówki na bibułę 6-warstrwową produkcja rozetek 6-warstwowych z nadrukiem firmowym i czystych jest bez zmian.

Producent papierowych rozetek pod kawę i drinki z nadrukiem firmowym

Papierowe rozetki z nadrukiem firmowym 1-warstwowe

Rozetki papierowe (coasters-podkładki pod filiżankę z kawą) z nadrukiem firmowym są stosowane nie tylko w hotelach i restauracjach, ale również na co dzień we wszystkich biurach gdzie podaję się kawę i herbatę w filiżance lub kubku.

Papierowe rozetki z nadrukiem firmowym (coasters – podkładki pod filiżankę z kawą) są bardzo przydatne przy piciu kawy czy herbaty gdyż chronią garderobę naszą i naszego gościa. Rozetki z nadrukiem to równie świetny i interesujący gadżet reklamowy, który na pewno sprawdzi się w każdej sytuacji dla pozyskania nowego klienta i podniesienia prestiżu firmy.

Z takiej reklamy, jak rozetki z nadrukiem, korzystają na co dzień już telewizje, radia, biura podróży, salony samochodowe, wszelacy producenci, apteki, teatry, agencje reklamowe i wszędzie tam gdzie podaje się kawę i herbatę.

Oferujemy rozetki okrągłe o średnicy:

50 mm. (pod kieliszki do wódki)
70 mm.
80 mm.
85 mm.
90 mm.
100 mm.
120 mm.
140 mm.

Oferujemy rozetki kwadratowe w rozmiarze:

90 × 90 mm.
100 × 100 mm.
120 × 120 mm.

Z

Maksymalny nadruk na rozetkach 1-warstw. to full color!

Z

Bezpłatne przygotowanie projektu graficznego (dla klientów zamawiających)

Z

Terminy realizacji od 4 do 6 tygodni od dnia akceptacji projektu graficznego.

Z

Pakowanie rozetek 1-warstwowych: 500 szt./op. 20 op./kart.

Z

Teraz minimalna produkcja rozetek z nadrukiem firmowym to tylko 1 karton !

KSZTAŁTY

Dostępne kształty rozetek 1-warstwowych: