WhatsApp / mob: +48 501 457 614, mob: +48 506 090 954 robimax@robimax.com.pl

SKERTINGI / FALBANY DO OBRUSÓW

Falbany do stołów (skertingi) dla gastronomii

Posiadamy w ciągłej produkcji falbany do stołów bankietowych, konferencyjnych, śniadaniowych, szwedzkich, bufetów z alkoholem, bufetów z ciastem i innych.
Oferujemy kompleksowe usługi projektowania oraz dekorowania stołów. Na specjalne okazje oferujemy falbany do stołów (skirtings) z upiętymi dookoła szalami oraz draperiami.
Głównie na falbany bankietowe/skertingi stosujemy tkaninę atłasową, dostępną w w 88 kolorach. Standardowa wysokość falban mieści się w granicach od 70 cm do 73 cm. Falbana wykończona jest od dołu lamówką. Od góry przyszyta jest część rzepa miękkiego. Część ostra rzepa jest przymocowana na stałe przy klipsie.
Wykonujemy falbany do stołów (skirtings) z wysokogatunkowych tkanin, specjalnie dobieranych pod względem funkcjonalności.
Zaletą tych tkanin jest łatwe utrzymanie w czystości oraz użytkowanie. Bazujemy przede wszystkim na tkaninach poliestrowych ze względu na ich właściwości niemnące, plamoodporne i dobrze układające się. Są to tkaniny błyszczące oraz matowe, gładkie i wzorzyste.

Kolorowe falbany do stołów (bankietowe)

Podejmując się aranżacji wnętrz np. sali weselnej warto decydować się na najwyższą jakość produktów. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów, w skład którego wchodzą m.in: obrusy, serwetki skertingi, pokrowce na krzesła.

Produkujemy falbany bankietowe/skertingi, które mocowane są na stołach bankietowych, śniadaniowych, szwedzkich oraz wszelkiego rodzajów bufetów za pomocą specjalnych uniwersalnych klipsów cateringowych z rzepem lub bezpośrednio do blatu.

Zapraszamy po więcej informacji na temat kompleksowego wyposażenia sal bankietowych pod linkiem: http://obrusy.hg.pl/

Producent skertingów dla hoteli i restauracji

W zależności od potrzeb produkujemy falbany do stołów z tkanin matowych oraz z tkanin atłasowych z połyskiem, które upięte są dookoła stołów w kontrafałdy na stoły. Produkowane przez nas skertingi są dostępne w ponad 88-miu kolorach o podstawowej wysokości +/- 73cm. Również szyjemy skertingi wg indywidualnych zamówień na dowolne wysokości dopasowując odpowiednio do wysokości stołów. Nasze falbany bankietowe wykańczamy od góry paskiem z rzepem miękkim a od dołu kolorową lamówką w kolorze skertingu. Produkujemy falbany do stołów z materiałów wysokiej jakości, które są głównie łatwe w utrzymaniu, nie mną się oraz dobrze układają się na większości powierzchni.

Nasze skertingi można dowolnie łączyć z pozostałymi produktami z oferty PPHU ROBIMAX HoReCa. Odpowiednio dobrany kolor, krój, długość i zdobienia, będą się świetnie komponować z:

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą bielizny łazienkowej i bielizny pościelowej.