WhatsApp / mob: +48 501 457 614, mob: +48 506 090 954 robimax@robimax.com.pl

KOKARDY OZDOBNE NA POKROWCE

Kokardy ozdobne

W naszej ofercie posiadamy kokardy ozdobne do mocowania na pokrowcach na krzesła, obrusach, drzwiach i ozdobach świątecznych.

Oferujemy w ciągłej produkcji atłasowe kokardy do łatwego montażu do dekoracji na dowolną powierzchnię np. pokrowców na krzesła, obrusów, drzwi i wszystkiego czego tylko chcemy, na każdą dowolną okazję. Montaż jest bardzo prosty na taśmę samoprzylepną dwustronną oraz na rzep. Kokardy szyjemy w dowolnej kolorystyce jedno, lub dwu-kolorowe.

Ozdobne kokardy pełnią przede wszystkim funkcję wizualną oraz jak sama nazwa wskazuje ozdobną. Wnętrza sali weselnej oraz ekskluzywnych restauracji często ozdabiane są przez nasze kokardy dekoracyjne, które wykonujemy z największą dbałością o detale.

Ozdoby na stół

Kokardy dekoracyjne, które oferuje Robimax, możemy przymocować do obrusów, na drzwiach czy nawet na pokrowcach na krzesła, które również znajdują się w naszej ofercie. Oferujemy ozdobne kokardy, które są łatwe w montażu na dowolnej powierzchni poprzez wykorzystanie dwustronnej taśmy samoprzylepnej lub rzepów. Kokardy, które posiadamy w ofercie szyjemy w dowolnie spersonalizowanej kolorystyce – jedno lub dwu-kolorowe.

Jesteśmy producentem elementów z zakresu bielizny stołowej. Na naszej stronie mogą się Państwo zapoznać z produktami takimi jak:

Posiadamy także uniwersalne i metalowe klipsy do skertingów i moltonowe podkłady pod obrusy. W ofercie Robimax znajdują się także elementy bielizny łazienkowej i pościelowej.